Pytania i odpowiedzi

Jak długo należy przyjmować SANPROBI IBS

W celu osiągnięcia największej korzyści z przyjmowania probiotyku, SANPROBI IBS powinien być przyjmowany codziennie przez co najmniej 4 tygodnie. W przypadku korzystnych efektów takiej kuracji należy ją kontynuować przez kolejne co najmniej 8 tygodni.

Czym różni się SANPROBI IBS od innych probiotyków dostępnych w aptekach

SANPROBI IBS jako jedyny zawiera unikalny szczep bakterii Lactobacillus plantarum 299v

SANPROBI IBS spełnia kryteria "idealnego" probiotyku (ludzkie pochodzenie, oporność na działanie kwasu solnego i żółci, zdolność do przylegania i zasiedlania nabłonka jelitowego, produkcja substancji przeciwdrobnoustrojowych, dobre właściwości wzrostowe, pełne bezpieczeństwo stosowania).

SANPROBI IBS w swoim składzie nie zawiera mleka, sztucznych substancji konserwujących ani fenyloalaniny.

Czy inne probiotyki zawierają Lactobacillus plantarum 299v

Nie. SANPROBI IBS jest jedynym preparatem w Polsce, który zawiera szczep bakterii Lactobacillus plantarum 299v. Jak podkreślają eksperci działanie probiotyków jest zależne od szczepu i powinno zostać potwierdzone w badaniach klinicznych u ludzi. Skuteczność i bezpieczeństwo stosowania Lactobacillus plantarum 299v zostało potwierdzone w licznych badaniach w tym wśród polskich pacjentów.

Ile bakterii zawiera każda kapsułka SANPROBI IBS

Każda kapsułka SANPROBI IBS zawiera około 10x109 (10 miliardów) jednostek tworzących kolonie (CFU) żywych bakterii.
SANPROBI IBS zawiera udokumentowaną liczbę kolonii bakteryjnych (CFU – colony forming units) – co najmniej 10 milardów CFU w kapsułce przez cały zadeklarowany na opakowaniu okres przydatności do spożycia.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej