Menu mobilnemenu

W 2008 i 2010 roku firma wprowadziła na rynek dwa preparaty probiotyczne - Sanprobi IBS oraz Sanprobi Super Formula, dedykując je osobom chcącym zachować prawidłową pracę przewodu pokarmowego oraz naturalnie wspierać procesy immunologiczne w organizmie. Na znaczący rozwój firmy miało wpływ wprowadzenie na rynek trzech nowych produktów. W grudniu 2015 roku w sprzedaży pojawił się probiotyk dopochwowy Sanprobi Femi+, następnie w lutym 2016 na rynku pojawiły się Sanprobi Barrier oraz Sanprobi Active&Sport, czyli probiotyki wspierające funkcjonowanie jelit oraz dedykowane osobom aktywnym i sportowcom.

Probiotyki Sanprobi nie zawierają glutenu i substancji pochodzenia mlecznego. Posiadają rekomendacje środowiska gastroenterologicznego, profesjonalistów z dziedziny żywienia i zachowań prozdrowotnych.

Firma regularnie uczestniczy w konferencjach medycznych oraz dietetycznych, szkoleniach, kongresach oraz targach, a także stale współpracuje ze środowiskiem naukowym

Probiotyki polecane przez profesonalistów

SANPROBI Super Formula

7 bakterii probiotycznych i 2 prebiotyki - utrzymuje zawartość bakterii probiotycznych i prebiotyków w organizmie oraz wspiera mikroflorę jelitową.

więcej >>

SANPROBI IBS

Badania naukowe wskazały, że uzupełnienie codziennej diety o Lactobacillus plantarum 299v - główny składnik SANPROBI IBS - zachowuje i wspiera mikroflorę jelitową.

więcej >>

SANPROBI FEMI+

Wyrób medyczny SANPROBI FEMI+ jest przeznaczony do wzmocnienia naturalnej flory bakteryjnej pochwy poprzez zapobieganie lub łagodzenie wszelkich zaburzeń jej równowagi.

więcej >>

SANPROBI Active & Sport

Suplement diety SANPROBI Active & Sport zawiera unikalną kompozycję pięciu szczepów bakterii probiotycznych.

więcej >>

SANPROBI Barrier

Suplement diety SANPROBI Barrier zawiera unikalną kompozycję ośmiu szczepów bakterii probiotycznych.

więcej >>

Sanprobi Sp. z o.o. Sp. Kul. Kurza Stopka 5/C
70-535 Szczecin
tel. 91 8123804
tel./fax 91 8123805
e-mail: sanprobi@sanprobi.pl