Kontakt

Sanprobi Sp. z o.o. Sp. K
ul. Kurza Stopka 5/C
70-535 Szczecin

NIP: 8513070719
REGON: 320568827

Kontakt z poszczególnymi osobami

Beata Dąbrowska  dyrektor ds. sprzedaży tel. 91 812 38 04  e-mail: beata@sanprobi.pl 
Anna Protas-Jawoszek asystentka dyrektora ds. sprzedaży tel. 600 905 070 e-mail: anna.protas@sanprobi.pl 
Maria Pieniążek-Jakubczak Przedstawiciel medyczny ds. klientów kluczowych tel. 48 500 122 137 e-mail: maria.pieniazek@sanprobi.pl 
Monika Felczyńska-Bury asystentka Zarządu tel. 533 452 044 e-mail: monika.felczynska@sanprobi.pl 
Monika Anusik specjalista ds. marketingu tel. 531 567 043 e-mail: monika.anusik@sanprobi.pl 
Katarzyna Cichocka specjalista ds. Public Relations tel. 533 732 463 e-mail: katarzyna.cichocka@sanprobi.pl 

Przedstawiciele 

Magdalena Brzezińska kujawsko-pomorskie tel. 531 455 213 e-mail: magdalena.brzezinska@sanprobi.pl 
Karolina Wajnor wielkopolskie tel. 600 900 593 e-mail: karolina.wajnor@sanprobi.pl 
Dorota Burakowska lubelskie tel. 509 431 821 e-mail: dorota.burakowska@sanprobi.pl
Anna Sawicka pomorskie  tel. 531 149 483 e-mail: anna.sawicka@sanprobi.pl 
Marzena Kos małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie tel. 503 052 000 e-mail: marzena@sanprobi.pl
Zofia Kosim-Maciejczuk  warmińsko-mazurskie tel. 533 254 783 e-mail: zofia.kosim@sanprobi.pl
Katarzyna Dąbrowska mazowieckie (prawy brzeg Wisły) tel. 600 971 600 e-mail: katarzyna.dabrowska@sanprobi.pl
Anna Pokora mazowieckie (lewy brzeg Wisły) tel. 531 330 418 e-mail: anna.pokora@sanprobi.pl
Żaneta Bogatko zachodniopomorskie i lubuskie tel. 533 012 862 e-mail: zaneta.bogatko@sanprobi.pl
Anna Prawdzic-Wondek Szczecin i lubuskie tel. 512 128 021 e-mail: anna.prawdzic@sanprobi.pl 
Iwona Lizończyk śląskie i opolskie tel. 509 648 808 e-mail: iwona.lizonczyk@sanprobi.pl 
Magdalena Piątek łódzkie tel. 531 814 436 e-mail: magdalena.piatek@sanprobi.pl
Jacek Grzegorzewski dolnośląskie tel. 502 573 222 e-mail: jacek.grzegorzewski@sanprobi.pl 

Lokalizacja firmy

Strona używa cookies Dowiedź się więcej