O firmie

Firma Sanprobi Sp. z o.o. Sp.k. posiada w swojej ofercie najwyższej jakości produkty zawierające wyselekcjonowane szczepy bakterii probiotycznych. Powstała w 2008 rok i stała się uznanym w Polsce ekpsertem w suplementacji probiotycznej.

Sanprobi jest w pełni polską firmą, z polskim kapitałem i siedzibą w Szczecinie. Znajdują się tam również biura handlowe oraz hala produkcyjna, a od niedawna funkcjonuje pierwsze w Polsce laboratorium zajmujące się badaniem bariery jelitowej. To właśnie w nim prowadzone są badania naukowe niezbędne do opracowywania nowych produktów probiotycznych.

Firma prowadzi liczne badania oraz angażuje w nie, polskich badaczy z licznych ośrodków naukowych w Polsce. Są to Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie, Gdański Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Medyczny w Poznaniu i w Lublinie, Uniwersytet Jagielloński, Warszawski Uniwersytet Medyczny i inne.

Ideą jest tworzenie nowych rozwiązań wspierających tradycyjną terapię. 

Uważnie wsłuchując się w zdanie współpracujących lekarzy i naukowców, firma Sanprobi wprowadza na rynek probiotyki dopasowane do potrzeb pacjentów.

Produkty te wyznaczają nowe trendy w branży suplementów diety w Polsce. Powstają one z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, a ich skład i bezpieczeństwo potwierdzane są regularnie w zewnętrznych laboratoriach analitycznych. Jakość probiotyków Sanprobi została doceniona i nagrodzona wieloma prestiżowymi wyróżnieniami.

Wybrane probiotyki są polecane przez Centrum Zdrowia Dziecka; uzyskały też pozytywną opinią Instytutu Jakości Jagiellońskiego Centrum Innowacji. Mają bowiem jakość potwierdzoną badaniami.

W ostatnim czasie probiotyki Sanprobi zajęły pierwsze miejsce wśród najczęściej polecanych przez farmaceutów produktów roku 2018 - w kategorii preparatów probiotycznych dla dorosłych.

Lokalizacja firmy

Strona używa cookies Dowiedź się więcej