OŚWIADCZENIE

Dostęp do treści zamieszczonych na stronie dla profesjonalistów możliwy jest dla osób uprawnionych zajmujących się ochroną zdrowia lub uprawnionych do wystawiania recept lub zajmujących się obrotem produktami leczniczymi.

Sanprobi Stress superproduktem 2019 roku!

04.03.2020

Nasz psychobiotyk – Sanprobi Stress – otrzymał wyróżnienie w konkursie Superprodukt „Świata Kobiety” w kategorii Suplementy diety. Magazyn przyznał nagrody już po raz 13. łącznie w 26 kategoriach. Uroczysty finał, podczas którego trafiło do nas trofeum, odbyło się 2 marca 2020 roku w hotelu Sheraton w Warszawie.

 

„Świat Kobiety” to miesięcznik, który publikuje porady i inspiracje z zakresu mody, urody, zdrowia, psychologii i kariery. Tak szeroki zakres zainteresowań pisma ma też swoje odbicie w Supeprodukcie. Konkurs obejmuje najważniejsze dla kobiet kategorie, m.in. kosmetyki, artykuły higieniczne, żywność, leki i suplementy, modę, dom i samochody. Ma on na celu pomoc kobietom rozeznać się w nowościach rynkowych. Czy produkt spełni oczekiwania pań? Czy jakość jest warta ceny? Cieszymy się, że na oba pytania odpowiedź brzmiała „tak” w przypadku produktu Sanprobi Stress.

Sanprobi Stress zawiera unikalną kompozycję dwóch szczepów bakterii probiotycznych: Lactobacillus helveticus Rosell – 52 i Bifidobacterium longum Rosell- 175. To psychobiotyk przeznaczony dla osób poszukujących równowagi. Jak mówi definicja, psychobiotyk stanowią „bakterie probiotyczne, które spożywane w odpowiednich dawkach wykazują działanie na oś jelitowo-mózgową i mają korzystny wpływ na zdrowie psychiczne pacjentów” (Wikipedia). Termin wprowadzili w 2013 roku psychiatra i gastrolog Ted Dinan oraz neurolog John F. Cryan.

Tegorocznych laureatów wybrało jury złożone z ekspertek (Joanna Chatizow, Natalia Ruszkowska-Tabor), dziennikarek (Ewa Kustroń-Zaniewska, Aleksandra Lorkowska, Marta Manowska, Ewa Stasiak) i aktorek (Katarzyna Dowbor, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Grażyna Wolszczak). Przez kilka miesięcy jurorki testowały zgłoszone do konkursu produkty. Oprócz tego same czytelniczki poprzez głosowanie SMS-owe wskazały swój Superprodukt.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej