OŚWIADCZENIE

Dostęp do treści zamieszczonych na stronie dla profesjonalistów możliwy jest dla osób uprawnionych zajmujących się ochroną zdrowia lub uprawnionych do wystawiania recept lub zajmujących się obrotem produktami leczniczymi.

Sanprobi ogłasza Konkurs GRANTY SANPROBI dla badaczy z całej Polski

28.10.2021

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność ogłosić konkurs na dofinansowanie badań w zakresie analizy mikrobiomu oraz metabolomu u dzieci oraz u dorosłych ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń psychicznych i neurologicznych w celu poszukiwania nowych obszarów zastosowania probiotyków. Konkurs skierowany jest do samodzielnych pracowników naukowych prowadzących działalność w Polsce.

W ramach konkursu Granty Sanprobi udzielone zostaną 2 granty odpowiednio na:

  • przeprowadzenie badań w zakresie analizy mikrobiomu i metabolomu u dzieci,
  • przeprowadzenie badań w zakresie analizy mikrobiomu i metabolom u dorosłych ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń psychicznych i neurologicznych.

Przedmiotem grantu jest wykonanie analiz mikrobiomu i metabolomu oraz analizy bioinformatycznej i statystycznej w laboratorium badawczo-rozwojowym Sanprobi w wysokości do 100.000 zł. 

Konkurs będzie odbywał się zgodnie z następującym harmonogramem:

 


 

28 października 2021 r.

Data ogłoszenia konkursu oraz publikacji Regulaminu

29 października 2021 r. godz. 9:00

Rozpoczęcie naboru wniosków

30 listopada 2021 r. godz. 15:00

Zakończenie naboru wniosków

do 10 grudnia 2021 r.

Ocena wniosków przez Komisję Grantową*

11 grudnia 2021 r.

Ogłoszenie wyników konkursu* 

 

*Sanprobi zastrzega, że w przypadku dużej liczby złożonych wniosków ocena wniosków przez Komisję Grantową ulegnie wydłużeniu, a ogłoszenie wyników konkursu zostanie przełożone, o czym Sanprobi poinformuje za pośrednictwem strony internetowej.

 


 

Poniżej zamieszczamy Regulamin konkursu zawierający wszystkie niezbędne informacje oraz wzór wniosku o przyznanie Grantu Sanprobi w wersji edytowalnej.

 

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją i do udziału w konkursie.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej