Tegoroczna edycja konferencji „Mikrobiota jest Kobietą”, odbędzie się już 9 marca w hotelu Courtyard by Marriott w Szczecinie. 

Wydarzenie organizowane jest przez Fundację MediSzczecin i firmę Gradatim, a SANPROBI ma zaszczyt być partnerem merytorycznym konferencji.

Druga edycja konferencji, podobnie jak pierwsza, odbędzie się tuż po Dniu Kobiet. Oczywiście, nie jest to data przypadkowa, bo w centrum tego wydarzenia stoją kobiety i ich zdrowie. 

Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do specjalistek i specjalistów z dziedzin związanych z szeroko pojętym zdrowiem, takich jak: medycyna, dietetyka, farmacja, wychowanie fizyczne, psychologia itp.

Harmonogram 2. edycji konferencji „Mikrobiota jest Kobietą”

Tegoroczna odsłona wydarzenia jest nieco bardziej rozbudowana niż edycja pierwsza. Warto więc zarezerwować sobie odpowiednio więcej czasu. Poniżej szczegółowy harmonogram wydarzenia:

Harmonogram konferencji “Mikrobiota jest Kobietą” edycja 2.

„Mikrobiota jest Kobietą” edycja 2. Jak się zapisać?

Stacjonarny udział w konferencji wiąże się z niewielką opłatą w wysokości 50 złotych (przy zapisie do 4 marca 2024 r.). Nie warto długo zwlekać z decyzją, bo liczba miejsc w tej formule jest mocno ograniczona. 

Na szczęście, podobnie jak w zeszłym roku, całe spotkanie będzie też można śledzić online. Zdalny dostęp do konferencji jest zupełnie darmowy. 

Zapisy na obie formuły wydarzenia prowadzone są na stronie: gradatim-sympozja.pl/mikrobiota

A w niedzielę po konferencji? 14. SANPROBI Bieg Kobiet!

Po tak potężnej dawce wiedzy, warto się trochę poruszać! Dlatego wszystkie uczestniczki konferencji zapraszamy na SANPROBI Bieg Kobiet! 

Zawody odbędą się w niedzielę, 10 marca, na szczecińskich Jasnych Błoniach. Zapisy na 14. edycję Biegu dostępne są na stronie sanprobibiegkobiet.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj więcej: