Najczęstsze pytania dotyczące stosowania SANPROBI BARRIER

Czy SANPROBI Barrier mogą przyjmować osoby zdrowe?

Oczywiście. Przyjmowanie SANPROBI Barrier można porównać do stosowania zdrowej diety lub witamin. Nie musimy wykonywać badań, żeby wiedzieć, że aby być zdrowym należy się ruszać oraz zdrowo odżywiać.

Czy SANPROBI Barrier należy przyjmować z określoną dietą?

Nie jest bezwzględnie konieczne. Jednakże dieta bogata w błonnik a uboga w tłuszcze zwierzęce i białko korzystnie wpływa na barierę jelitową oraz mikroflorę w przewodzie pokarmowym.

Jakie badania należy wykonać przed przyjmowaniem SANPROBI Barrier?

Wykonywanie badań nie jest konieczne a ocena bariery jelitowej nie jest łatwa. Można skorzystać z usług wyspecjalizowanego laboratorium np. Vitaimmun w Poznaniu. Można też przyjmować preparat bez konkretnych badań.

Czy SANPROBI Barrier można przyjmować w przypadku celiakii?

SANPROBI Barrier nie zawiera glutenu i może być przyjmowany u chorych z celiakią.

Jak długo można przyjmować Sanprobi Barrier.
Nie ma żadnych ograniczeń czasowych. Ponieważ nasza bariera jelitowa jest wciąż uszkadzana, to praktycznie przez cały czas wymaga wsparcia.

Czy SANPROBI Barrier można stosować u dzieci?

Polskie prawo przewiduje, że tego typu produkty można stosować u dzieci powyżej 3 roku życia. Poza przypadkami ciężkich chorób takich jak celiakia czy cukrzyca, dzieci raczej nie mają uszkodzonej bariery jelitowej. W przypadku dzieci wzmacnianie bariery jelitowej powinniśmy pozostawić do decyzji lekarzy.

Czy SANPROBI Barrier można używać w czasie ciąży i karmienia piersią?

Nie ma żadnych ograniczeń w tym zakresie. Silna bariera jelitowa potrzebna jest zarówno przyszłym mamom jak i mamom karmiącym piersią. Bakterie pro biotyczne korzystnie wpływają na rozwój płodu oraz dojrzewanie bariery jelitowej u dzieci karmionych piersią

Czy SANPROBI Barrier zawiera gluten?

Sanprobi Barrier jest produktem bezgludenowym co potwierdza certyfikat:

 

Strona używa cookies Dowiedź się więcej